MENÜ

Nurel Tekstil

Nurel Tekstil

Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Nurel Tekstil, 40 yıllık deneyimi ile eşarp, şal ve pareo gibi bayan tekstil aksesuarlarında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, tesislerimizde ev tekstili için fantezi iplik, iç çamaşırı ve dış giyim için dantel üretimi yapılmaktadır. Başta Orta Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere yirmiden fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Üstün kalitede ürünler sunma yolundaki çabalarımızı takdir eden müşterilerimizle kurduğumuz uzun süreli ilişkilerimiz sayesinde dünyanın her tarafına yayılmış geniş bir memnun müşteri ağına sahibiz.

Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun kaliteli ürünlerimizi zamanında teslim etmeye kendini adamış olan firmamızın müşteri portföyü 40 yıllık üstün hizmetlerimizin kanıtıdır.

İşine bağlı ve profesyonel şirket yönetimi sayesinde kurulduğundan beri karlılığını arttıran şirketimiz geçen sürede yeni müşteriler kazanmıştır. Güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimiz sayesinde uzun süreli ilişkiler kurduğumuz müşterilerimiz için değerli bir iş ortağı konumuna ulaştık.

İcra Kurulu Başkanı M.Şefik Kar
Kuruluş Yılı 1987
Adres Karanil Sok. No.4 DOSAB / BURSA
Telefon
E-Posta
Harita Fabrika
Harita Boyahane